گزارش واشنگتن فری بیکن؛ کاخ سفید در حال تدوین راهبردهایی برای دامن زدن به آشوب‌ها در ایران است

ک پایگاه تحلیلی به نقل از برخی منابع آگاه گزگزارش کرد که مقامات امنیت ملی کاخ سفید هم‌اکنون در حال تدوین راهبردهایی برای حمایت و دامن زدن بر آشوب‌ها در شهرهای ایران هستند.

 

 

 

به گزارش خبرنگار کوله باربه نقل از خبرگزاری فارس،
بنا به گفته چندین منبع که در جریان بحث‌های در جریان دولت «دونالد ترامپ»رئیس‌جمهور آمریکا قرار گرفته‌اند، مقامات امنیت ملی کاخ سفید هم‌اکنون برتوسعه راهبردهایی به منظور حمایت و تقویت آشوب‌ها در ایران هستند.

پایگاهتحلیلی «واشنگتن‌ فری بیکن» گزارش کرد که کاخ سفید با ضرب‌الاجلی مواجه
است که می‌تواند دولت آمریکا را وادار کند که همچنان لغو تحریم‌های ایرانرا تمدید کند.برخیمنابع به فری بیکن گفته‌اند که مقامات ارشد کاخ سفید تصریح کرده اند که درموضع سختی قرار دارند زیرا همچنان بر روی مسئله حمایت از معترضان ایران ازطریق طیفی از اقدامات از جمله تلاش برای تقویت نارضایتی معترضان از دولتایران متمرکز هستند.

«ریچاردگلدبرگ» یکی از مقامات ارشد سابق که برای «مارک کرک» سناتور سابق آمریکا ومعمار تحریم‌های کنگره علیه ایران کار می‌کرد، می‌گوید: «اگر رئیس‌جمهورباشید و شاهد آمدن مردم ایران به خیابان‌ها برای اعتراض به رژیم باشید،چطور تحریم‌ها را لغو می‌کنید تا جریان پول به این رژیم و سپاه پاسداران حفظ شود؟»ویادامه داد که آمریکا به یک راهبرد جامع برای حمایت از ناارامی‌ها نیازداریم و اینکه این راهبرد می‌بایست شامل قطع منابع مالی مقامات ایرانیباشد.

انتهای پیام/. 

فارس

 

ارسال نظر